Internetové balíky
1 Mbps 0.512 Mbps

GT SENIOR

6 Mbps 0.512 Mbps

GT BASIC

8 Mbps 0.512 Mbps

GT STANDARD

12 Mbps 0.512 Mbps

GT MAXI

16 Mbps 0.512 Mbps

GT ULTRA

20 Mbps 0.512 Mbps

GT EXTRA

Kamerové systémy pre domácnosti a zabezpečovacie priemyselné kamerové IP systémy

Sledujte Vaše objekty, domácnosť priamo cez tablet, smartfón alebo počítač

Pre zákazníkov, ktorý sa starajú o svoju ochranu a ochranu svojho majetku a ktorým nie sú veci ukradnuté, ponúkame kamerové systémy na mieru ako prevenciu proti krádežiam. Kamerové systémy Vám môžeme nainštalovať spolu s alarmom, čo Vám umožní získať kontrolu nad chránenými objektmi. Pomocou kamerového systému môžete na diaľku nahrávať a sledovať Vašu firmu, kanceláriu, dom.

Kamerové systémy sú veľmi účinné prostriedky prevencie proti zločinu. V súčasnej dobe sa vďaka technologickému rozvoju stali cenovo dostupnými aj pre bežných občanov.

Firma GOLEM TECH Vám ponúka rôzne kvalitné a odskúšané značky kamerových systémov. Nakoľko každý zákazník má iné požiadavky na kamerový systém, bezplatne Vám navrhneme a spracujeme cenovú ponuku presne podľa Vašich požiadaviek.

Kamerové systémy Vám vieme dodať buď ako samostatné sety alebo aj vrátane montáže našimi kvalifikovanými technikmi.

V prípade informácií ohľadom kamerových systémov a alarmov nás kontaktujte na 033 / 321 0000 alebo emailom na info@golemtech.sk

  • kamerové systémy bez inštalácie
  • kamerové systémy s inštaláciou
  • zabezpečovacie systémy - alarmy

Servisný zásah

V prípade výzvy zo strany zákazníka, alebo nami zaregistrovanej poruchy na našich zariadeniach, realizujeme výjazdový servisný zásah